Western Uranium & Vanadium Corp. Yıllık Genel ve Özel Toplantı Sonuçlarını Açıkladı

Western Uranium & Vanadium Corp. Yıllık Genel ve Özel Toplantı Sonuçlarını Açıkladı1 Temmuz 2022 Cuma 06:00 PDT

KÜRESEL HABERLER

Toronto, Ontario ve Nucla, Colorado, 01 Temmuz 2022 (GLOBE NEWSWIRE) -- Western Uranium & Vanadium Corp. (CSE: WUC) (OTCQX: WSTRF) (“Western” veya “Şirket”) sonuçları duyurmaktan mutluluk duyar 30 Haziran 2022'de Colorado, Nucla'da düzenlenen Şirketin Yıllık Genel ve Özel Hissedarlar Toplantısı ("Toplantı").

Toplantının rekor tarihi itibarıyla Şirket'in ihraç edilen ve tedavüldeki hisselerinin yaklaşık %40,4'ünü temsil eden adi hisseler için vekâleten oy kullanıldı. Hissedarlar, Toplantıda değerlendirilmek üzere sunulan tüm kararları onayladılar, bu tür kararların her biri, Toplantı için kullanılan oyların üçte ikisini önemli ölçüde aşan bir farkla onaylandı.

Yönetim Seçimi

Toplantıda, hissedarlar Şirket yönetimi tarafından önerilen tüm yönetim kurulu üyelerini, yani George Glasier, Bryan Murphy ve Andrew Wilder'ı seçtiler.

Denetçi Atanması

Hissedarlar, MNP LLP'yi takip eden yıl için Şirketin denetçisi olarak yeniden atadı ve Kurul'a denetçinin ücretini belirleme yetkisi verdi.

Yönetim Kurulu Toplantısı

Hissedarlar Toplantısının hemen ardından yeni seçilen Yönetim Kurulu toplantısında, Yönetim Kurulu Bryan Murphy'yi Yönetim Kurulu Başkanı olarak yeniden atadı ve Andrew Wilder'ı Denetim Komitesi Başkanı olarak yeniden atadı.

Yönetim Kurulunun aynı toplantısında, takip eden yıl için aşağıdaki yönetim atamaları teyit edilmiştir: George Glasier, Başkan ve İcra Kurulu Başkanı; Robert Klein, Finans Direktörü; ve Denis Frawley, Şirket Sekreteri.

Batı Uranyum ve Vanadyum Şirketi Hakkında

Western Uranium & Vanadium Corp., Amerika Birleşik Devletleri'nin batısında düşük maliyetli kısa vadeli uranyum ve vanadyum üretimine ve kinetik ayırmanın geliştirilmesi ve uygulanmasına odaklanan Colorado merkezli bir uranyum ve vanadyum madencilik şirketidir.

Kaynak : https://www.yeraltihaber.com/haber/...el-ve-ozel-toplanti-sonuclarini-acikladi-2758
 
Üst