Akocat fabrikası üretim operatörü personeli alımı yapacak!

Akocat fabrikası üretim operatörü personeli alımı yapacak!

Akcoat firmasından yapılan açıklama şu şekilde; Hendek / Sakarya' da faaliyet gösteren fabrikamızda Üretim Departmanında görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Operatörü aramaktayız. Genel Nitelikler · Tercihen Lise mezunu · Üretim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli · 35 yaş ve altı · Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek · Sorumluluk sahibi, dikkatli · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış · Sakarya’da ikamet eden/edebilecek olan İş Tanımı · İş güvenliği tedbirlerine uymak, · Üretimde amirleri tarafından tanımlanan iş planına uygun çalışmak, · Üretimdeki işlerini talimatlara ve prosedürlere uygun olarak yapmak, · Her konuda verimlilik ve kalite bilinci içerisinde çalışmak ve bu konularda sürekli olarak gelişmeye açık olmak, önerilerde bulunmak, · Bölümünde tertip, düzen, 5S çalışmalarına destek vermek, · Ekipmanları talimatlara göre güvenli kullanmak, · Arıza ve üretim problemleri durumlarında amirleri ile gerekli iletişimi sağlamak, çözümler üretmek, · Takım çalışmalarına destek vermek, · Disiplin kurallarına uymak.

Kaynak : https://medyabar.com/haber/7847085/akocat-fabrikasi-uretim-operatoru-personeli-alimi-yapacak