İl Başkanı Yanmaz: "Ak Parti= Devlet ne zamandır var?"

İl Başkanı Yanmaz: "Ak Parti= Devlet ne zamandır var?"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu pazar günü Şanlıurfaya'ya gelecek.Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz düzenlediği basın topantısı ile kamuoyunu bilgilendirdi. Düzenlenen basın toplantısında geçtiğimiz günlerde sosyal medya da gündem olan devletimin yanındayım konusu üzerine de açıklamalarda bulundu. "SİZ YANLIŞ YAPIYORSUNUZ"Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz; "AK Parti= devlet ne zamandır var, öyle bir anlayış yok. Eğer bir AK Partili ben devletimin yanındayım diyorsa AK Partiye muhalif olan bir Yahudi'nin Ermeni'nin mi yanında mı böyle bir saçmalık mı olabilir mi? İktidarın yanındayım diyebilirsin ama devletimin yanında derken bende devletimin yanındayım e siz yanlış yapıyorsunuz." dedi. "BEN BU ANLAYIŞI KINIYORUM" Son dönemde artan döviz kuru üzerinden de yüklenen başkan yanmaz; "Dolar gitti nereyi buldu Euro gitti nereyi buldu, enflasyon nerelerde hele bir çarşı pazara çıkın işsizlik hangi safhada, üretim durmuş vaziyette insanlar eli yüreğinde ne yapacağını şaşırıyor yani hanelerde tencereler kaynamaz hale geldi. Böyle bir anlayış olabilir mi bende devletimin yanındayım iktidarın yanındayım diyebilirsin ben bu anlayışı kınıyorum .AK Partiyi devletle özdeşleştirmek ne zamandan beri çıktı. Kim devletin yanında ben size söyleyeyim yancılar, menfaati olanlar , uyanmayan insanlar devletin yanında." açıklamalarında bulundu. "ANCAK SAADET PARTİSİ KURTARIR"Urfalı vatandaşlara seslenen Yanmaz; "Bütün kardeşlerimizi baba ocağına milli görüş çatısı altına bekliyoruz ana kucağına bekliyoruz bu ülkenin bu durumdan ancak saadet partisi milli görüş teşkilatı kurtarır."dedi Yanmaz son olarak; "Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamolluğu pazar günü saat 14:00'da Urfa City'de açıklamalar yapacağı kongremize herkesi bekliyoruz" dedi.

Kaynak : https://www.urfanatik.###/haber/8334264/il-baskani-yanmaz-ak-parti-devlet-ne-zamandir-var